Про нас

Громадська організація Спортивно-танцювальний клуб «Березіль» зареєстрована 22 березня 1995 р. Більше двадцяти років члени клубу долучаються до таємниць танцювальної майстерності, знайомляться з сучасними напрямками танцювального мистецтва члени клубу та набули в цьому неабияких успіхів; про це говорить чимала колекція кубків, медалей, дипломів та грамот, які вибороли наші спортсмени на міжнародних та вітчизняних танцювальних турнірах.

Тренери та вихованці клубу  багаторазово мали відзнаки Київської мерії, загальноукраїнських фундацій, а також танцювальних федерацій світового рівня. Серед вихованців клубу двоє володарів звання «Гордість Країни» та «Жінка третього тисячоліття»

З моменту свого заснування клуб займається реабілітацією спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату: спортсмени з порушенням опорно-рухового апарату на рівних займаються поряд із здоровими танцюристами,  з 2000 року беруть участь у міжнародних змаганнях, а 2004 року постійно здобувають для країни чемпіонські титули, медалі та кубки. Ми були першими в Україні та стали кращими у світі!

Засновником спортивного танцю на візках

в нашій країні, на сьогодні тренером чемпіонів є

заслужений тренер України

Чиж Олена Леонідівна.

В здобутку клуб має семикратних чемпіонів Світу з танців на візках, володарів «Кубку Світу», чемпіонів  Європи, наші спортсмени мають звання майстрів спорту міжнародного класу, майстрів спорту України.

Соціальна діяльність клубу не має аналогів у місті: коли наші танцювальні пари виступають у заходах клубу, району, міста, кожен глядач отримує неабиякий стимул для самовдосконалення, це стосується не тільки людей з особливими потребами, а й звичайні пересічні громадяни відчувають потребу замислитись: чи все я зробив, що мушу та чи не марную я свій час та можливості?

Клуб активно співпрацює з державними та громадськими організаціями в Україні та за її межами. Досвід роботи клубу поширюється в Україні та світі: наразі в Австралії зароджується спортивне танцювання на візках і творчими благодійниками цього руху виступають наші тренери та спортсмени.