Фітнес-йога

IMG_4015

Філософію і теорію залишаємо поки на книжковій полиці і займемося фізичним аспектом йоги. У нашому випадку це практика асан (в перекладі з санскрита – «зручних поз»). Якщо Ви бачили, як потягується собака, спить на килимку кішка або віджимається на руках трьохмісячна дитина, ви уявляєте, про що річ.

Красива фігура – це в першу чергу правильна постава, гнучкість, підтягнутість, міцні та еластичні м’язи. В свою чергу ідеальна постава – це гнучкий та міцний хребет, який підтримується м’язами. Практично усі асани розвивають гнучкість хребта і м’язів спини. Регулярна практика асан робить тіло більш струнким, м’яким, жіночним, нормалізує кровообіг, роботу травної, ендокринної, нервової та сердечно-судинної систем.

Фітнесова складова йоги — це статичне навантаження на всі групи м’язів, обов’язковий стретчінг (розтягування) і дихальні вправи. М’язи в тонусі, королівська постава – це реалія і для 20-ти і для 70-ти річних. Запям’ятаємо дві фрази: «Йога – це 99% практики і 1% теорії» і «Найважче в йозі – розстелити килимок». Проте, якщо Ви розстилаєте коврик регулярно, Ви на шляху до досконалості!

Наталія Шульман, провідний  інструктор школи «Мистецтво життя»

IMG_3955

IMG_4006

DSC_1768

IMG_3941

DSC_1763

Головна мета занять – красота і здоров’я

Рівень підготовки – будь який

Вік – без обмежень (для дорослих)

Форма – легкий, еластичний одяг, босоніж або в щільних шкарпетках

Тренер – Авраменко Єлена