Брейкинг

для дітей 6-16 років

 

 

Тренер – Вікторія Лє (B-GIRL KIM)

  

Брейкінг насьогодні є одним з найбільш популярних молодіжних стилів танцю. Він вібрав в себе елементи акробатики, аеробіки, силові трюки і пластику.

Брейкінг —  представник танцювального направлення хіп-хоп мистецтва, він включає в себе багато стилів. Для виконання необхідні хороша координація, фізична  витривалість, відчуття ритму та гнучкість. В рухах, які включають імпровізаційні переходи від оригинальної пластики до акробатичних елементів з обертаннями на голові, стрибками на руках і обертами навколо себе, танцюрист не тільки демонструє майстерність, але й випромінює емоції та енергію. Побудований  з доволі складних елементів, брейкінг — це танець, який заворожує і дивує.

Цей стиль потребує від танцюриста багато вмінь та творчих здібностей: потрібно вміти імпровізувати, рухи мають бути чіткими, відточеними. В рухах танцюриста зазвичай  можна впізнати класичні джазові імпровізації.

Головна мета занять – забезпечення  гарної фізичної форми та відмінного настрою.

Такий танець будь кому додасть впевненості в собі, гарантує відчуття власної неповторності  і море задоволення. Ви відійдете від повсякденності, щоб повернутися в реальність наповненими енергією та бажанням стати кращим.

 

 

Рівень підготовки – будь який

Форма – чисті кросівки, легкі штани і футболка (буде жарко!)