Степ-аеробіка

Саму систему тренувань придумала американка Джин Міллер.

Після травми коліна вона не могла займатися аеробікою і лікарі порекомендували їй для розробки суглобів ходити сходами. Джин пристосувала для занять сходинки ганку свого дому. Так з’явився новий вид аеробіки, який дістав назву «степ-аеробіка». Це заняття за допомогою спеціальної платформи, на яку поднімаються і спускаються в чітко визначеному темпі в поєднанні зі звичайними аеробними рухами.

Існує ряд стандартних кроків, які поєднуються в комбінації, доповнюються рухами руками та ускладнюються при зростанні рівня підготовленості спортсменів. Висота степ-платформи лише 15 см, але це є достатнім для досягнення інтенсивності заняття на рівні з бігом на швидкості 12 км/г.

IMG_0660

Суттевою перевагою таких тренувань є відсутність мікро-струсів, які неминучі, коли людина біжить.

Нажаль, степ-аеробіка інколи стикається з упередженями про «перекачування» м’язів ніг, про важкість координаційних  вправ, про небезпеку занять для людей з нездоровими судинами і суглобами.

За 25 років занять степ-аеробікою у нашому клубі не виявлено жодного «перекачаного» спортсмена, проте ми маємо достовірні результати покращення  самопочуття, настрою та значного покращення зовнішнього вигляду. Окрім того, степ-аеробіка незамінна для профілактики таких недугів, як артрит, остеохондроз і варікозне розширення вен.

IMG_4054

Останнім часом в нашому клубі набув популярності
змішаний формат тренувань, який називається Fitness Mix.

Fitness Mix  — це поєднання найбільш ефективних методик тренування для корекції фігури, інтенсивного схуднення і активації внутрішніх резервів організму! Це оптимальне поєднання динамічного і статичного навантаження.

Fitness Mix – квінтесенція найкращого зі світу фітнеса. Комплекс вправ поєднує в собі аеробні та силові навантаження, каланетику і стрейтчінг (розтягування), джампінг (стрибки, вібрація), хаду (глубока проработка м’язів), тверкінг, функціональний тренінг, хатха-йогу, пілатес, дихальну гімнастику йогів Пранаяму та багато іншого.  Дякуючи різноманітності фітнес мікс не може набриднути.

Основна мета занять – красота і здоров’я

Рівень підготовки – будь який

Вік – без обмежень (для дорослих)

Форма – легка одежа, яка не сковує рух, має добре вбирати вологу і не розтягуватися.  Взуття має бути зручним, точно за розміром, фіксувати стопу.

Тренер – Авраменко Олена