Contemporary

для дітей з 6 років

Contemporary dance — напрямок  сучасної хореографії, сформований на основі танцювальних технік американських та європейских стилів модерну та постмодерну XX — XXI ст.

Сучасний сontemporary активно використовує і східні практики — йогу, елементи східних єдиноборств. Ключова характеристика стилю — це симбіоз, органічне поєднання: сходу та заходу, класики та авангарду, техніки і свободи самовираження.

IMG_1529-1

Contemporary-стиль спрямований насамперед вглиб,  а не назовні, виконавець накопичує в собі енергії, думки, емоції, а потім віддає їх глядачеві.

В ідеалі танець народжується тоді, коли неможливо пояснити словами всього того, що відбувається з тобою, а мовчати не маєш сили.

Тоді ти починаеш говорити всім своїм єством, тоді даєш волю тим енергіям, які в повсякденні задавлені пресом заборон і упередження.

Для цих енергій не існує понять «норма», «гарно» і «погано», вони — те, що дозволяє нам існувати, все інше— умовність.

Цей танець надихає  виконавця до постійного саморозвитку та безперервного самовдосконалення.

В Contemporary зовсім не має значення комплекція людини, її вага або зріст, тут найголовніше – бажання гармонічно і вільно рухатися, лише тоді прийде успіх.

IMG_1764-1

Contemporary dance доступний початківцям і не має меж для вдосконалення професіоналами. Перші заняття починаються з простих вправ (на підлозі та стоячи), в яких особлива увага приділяється диханню, усвідомленню структури тіла і потоку енергії в ньому.

Поступово ми переходимо до танцювальних фраз, вчимося використовувати принципи рівноваги, переміщення в просторі, взаємодію з підлогою, стрибки. Ми навчимося отримувати задоволення від самого руху, наше тіло стане гнучким і гармонічним. А невдовзі вирушимо і до вершини — імпровізації.

Головна мета занять – краса і здоров’я

Рівень  підготовки – будь який (групи різного рівня і віку)

Форма– легка одежа, балетки

Тренер – Михайлова Юлія