Contemporary

для дітей з 6 років

Contemporary dance – не просто ще один зі стилів танцю.

Contemporary dance – підрозділ сучасної хореографії, який об’єднує різні рухові практики: від класичного танцю до йоги та елементів бойових мистецтв. Важливо усвідомлювати, що йдеться не тільки про видатні фізичні можливості, це — про  усвідомлення, про взаємодію розуму і руху. Контемпорарі  як танцювальну практику можуть використовувати і професійні танцюристи, і люди, які ніколи не танцювали. Звісно, мета і результат будуть різними. 

На наших заняттях ми надаємо учням актуальну для сьогодення  за світовими стандартами  інформацію про сучасний танець. Ми не хочемо «переломити» їх, не заганяємо у режим жорсткого трениінгу, бо танці – це все ж таки не про спорт. Так працюють найвідоміші хореографічні школи і ми вважаємо за потрібне відповідати сучасним уявленням про мистецтво танцю.

Звісно, багато часу приділяємо правильному развитку опорно-рухового аппарату, гнучкості та координації.

Діти отримують базову підготовку з класичного танцю, партерного тренажу, вчаться працювати з диханням. Все це необхідно для того, щоб повноцінно та всебічно подготувати тіло до танцю а також задля максимальної безпеки та комфорту хореографічних рухів, Ми впевнені, що кожна дитина – особистість! 

Тому, впроваджуючи в навчальний процес практики імпровізації та творчі завдання, намагаємося надати учню максимально більше можливостей для розвитку, самореалізації, вчимо не боятися  експериментувати та творчо мислити.

Це надважливо — не тиснути, не нав’язувати, а лише спрямовувати, надавати необхідний інструментарій та допомагати користуватися ним. 

Рівень  підготовки – будь який (групи різного рівня і віку)

Форма– легка одежа, балетки

 

Тренер – Михайлова Юлія

Закінчила Харківську державну академію культури факультет «Сучасна хореографія».  Досвідчений танцюрист, учасник танцювальних шоу в Україні і за кордоном (Італія, Молдова, Туреччина, Білорусь, Польща)